Novinky, aktuality

Zpět

Vítkovice Doprava půjčují CNG auta i speciální mechanismy

Od května rozšířila společnost Vítkovice Doprava služby v oblasti půjčování osobních a užitkových CNG vozidel. Po mnohaletých zkušenostech v oblasti CNG se firma rozhodla tento typ pohonu více přiblížit široké veřejnosti. Autopůjčovna nabízí pestrou škálu vozidel za nejvýhodnější ceny v Ostravě. Ve  vozovém parku se nachází například Škoda Octavia, Volkswagen Touran, Passat, Opel Combo, Ford Transit a Gaz Gazelle. Oproti konkurenčním autopůjčovnám ušetří motoristé díky CNG významně také na pohonných hmotách.

Na webu autopůjčovny je zveřejněný ceník nabízených vozidel. Ceny jsou odstupňovány podle předpokládané délky pronájmu. V případě dlouhodobých výpůjček začíná denní sazba již na 330 Kč. Pro zaměstnance skupiny Vítkovice je navíc připravena 10procentní sleva. Zajímavě vychází víkendové půjčení vozidla. Za 3 dny zaplatíte jen dva dny. Detailní informace jsou k dispozici na www.vitkovice.cz/autopujcovna.

Rypadla, nakladače, autojeřáby, vibrační válce, pracovní plošiny a další mechanismy včetně speciální strojní podbíječky a kolejových jeřábů nabízí Vítkovice Doprava k pronájmu včetně obsluhy. Seznam techniky je uveden na www.vitkovice.cz/mechanismy.

pujcovna

Kontakt pro další informace:

Ondřej Hajda, tel.: 724 107 785, mail: ondrej.hajda@vitkovice.cz.