Novinky, aktuality

Zpět

Výroba Traverz typu AMP 50, AMP 70 pro Hatebur Umformmaschinen AG

V měsíci březnu podepsaly VÍTKOVICE HEAVY MACHINERY a.s. ve spolupráci s německým zastoupením na základě dobrých výsledků a spokojenosti švýcarského zákazníka rámcovou smlouvu s firmou Hatebur Umformmaschinen AG na výrobu Traverz typu AMP 50 a AMP 70, jež jsou základním komponentem pro Hatebur Hotmatic.

VÍTKOVICE HEAVY MACHINERY a.s. zde již v posledním roce vyrobily dva kusy traverzy AMP 50 a v současné době obdržely objednávku na další, již třetí kus odlitku tohoto typu. Firma Hatebur nabízí celou řadu produktů zhotovených na zakázku, tvářených za tepla i za studena.

Hatebur Hotmatic (za tepla) se ideálně hodí pro kované díly jako jsou kolové hřídele, ložiskové kroužky a matice, které se vyrábějí plně automaticky z ocelových tyčí. Stroje Hatebur jsou působivé nejen pro svou přesnost a flexibilitu, ale také díky své schopnosti vyrábět velké množství dílů vysokou rychlostí, což přináší dobrou účinnost výroby. Naproti tomu Hatebur Coldmatic za studena produkuje přesné a komplexní díly, vytvořené přímo z drátu. Díly vytvořené tímto způsobem jsou charakterizovány přesností přípustné odchylky, kvalitou povrchu a celkovou pevností.

Hotmatic AMP 50  (traverza AMP 50, cca 39 500kg)

Výkovky, které se používají především v automobilovém a ložiskovém průmyslu. Převodová kola, příruby, ložisková pouzdra atd. AMP 50 XL je ideální tvářeč za tepla pro jednoduché i komplexní díly geometrie a průměru až do 104 mm. Specialitou modelu HFE (vytlačování kupředu za tepla) je možná výroba takových výkovků jako otočný čep.

Hotmatic AMP 70 (traverza AMP 70, cca 80 000kg)

Ideální pro velká převodová kola, příruby a náboje a verze HFE může kovat obrovské univerzální hřídele.