Bezpečnostní systémy

INTEGROVANÝ BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉM

Žádná společnost v dnešní době nefunguje bez bezpečnostních a dohledových systémů. Ať už se jedná o kamerové CCTV systémy, elektronickou požární signalizaci EPS, elektronickou zabezpečovací signalizaci EZS nebo elektronickou kontrolu vstupu EKV. Čím více společnost roste, tím více se zvyšuje náročnost i nákladnost správy jednotlivých podsystémů. VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s. proto nabízí integraci různých bezpečnostních a dohledových systémů do jednoho
celku, který je uživatelsky přívětivý a snadný na obsluhu.

Nabízíme celý životní cyklus od bezpečnostních studií přes projekční fázi a implementaci až po trvalou správu a servis těchto systémů.

Tímto ale naše role v oblasti bezpečnostních systémů nekončí, naše produkty a řešení zahrnují i biometrii. Umíme rozpoznávat nejen otisky prstů, ale například i cévy v ruce.

Secuface

SecuFace - BIOMETRICKÁ IDENTIFIKACE

VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s. předkládají řešení, jehož podstatou je jednoznačné ztotožnění zájmové osoby v jakémkoliv místě a čase s cílem vyloučit její záměnu za osobu jinou. Po implementaci tohoto řešení tedy budou moci uživatelé (oprávněné osoby) bezpečně určit, o koho se jedná, v jaké kategorii je zařazen a podobně.

KLÍČOVÉ PRVKY SYSTÉMU SECUFACE

  • Zařízení (mobilní telefony, čtečky otisků prstů, tablety…), která umožní pořízení biometrických prvků zájmové osoby.
  • Informační systém pro správu a evidenci zájmových osob.

Datasheet

Kamerový box

Přenosný a odolný mobilní kamerový set v antivandal provedení, který je osazen až 12-ti vysokorychlostními kamerami s možností pořízení 60 snímků za sekundu a pracující ve Full HD kvalitě. Jedná se o řešení pro komplexní systém monitoringu, který je přizpůsobován podle momentální potřeby zákazníka a podle potřeby je doplňován otočnými kamerami se zoomem.

Datasheet

Projektování bezpečnostních systémů

Bezpečnostní studie

Návrhy zabezpečení objektů

Sledování perimetru

Kompletní dodávka technologií a služeb spojených s perimetrickou ochranou (infračervené závory, mikrovlnné bariéry, plotové a zemní detekční systémy, duální systémy…) 

Kamerové systémy

Široká nabídka různých typů kamer (pevné, otočné, termo, noční vidění, přisvit infra nebo laser, detekce pohybu, odložených předmětů, inteligentní videoanalýza ).

Přístupové, docházkové systémy

Elektronické, biometrické, Multimax 

Elektronická požární signalizace

ESSER, VA VARIODYN D1 

Elektrická zabezpečovací signalizace

Plášťová a prostorová ochrana 

Turnikety

Povolení vstupu na základě biometrie, krevního řečiště, palubní vstupenky, osobních dokladů, RFID, PIN apod. 

SecuScan

2D a 3D řešení pro skenování podvozků vozidel vč. statistického zpracování 

Rozpoznávání SPZ

ATEAS, SBI, Geutebrick, C4 

Systém EasyGO

eGaty a související komponenty sloužící pro hraniční kontrolu 

FireWatch

Automatické skenování a detekce do vzdálenosti 12km