VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s.

Informační a komunikační technologie, komplexní řešení integrující aplikační software, HW infrastrukturu, komunikace, bezpečnostní řešení, zajištění provozu a služby spojené s projekcí systémů a jejich implementací.Informační a komunikační technologie, komplexní řešení integrující aplikační software, HW infrastrukturu, komunikace, bezpečnostní řešení, zajištění provozu a služby spojené s projekcí systémů a jejich implementací.Informační a komunikační technologie, komplexní řešení integrující aplikační software, HW infrastrukturu, komunikace, bezpečnostní řešení, zajištění provozu a služby spojené s projekcí systémů a jejich implementací.Informační a komunikační technologie, komplexní řešení integrující aplikační software, HW infrastrukturu, komunikace, bezpečnostní řešení, zajištění provozu a služby spojené s projekcí systémů a jejich implementací.
VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a. s., navazuje na inovativní práci svých předchůdců, kteří se automatizovaným zpracováním dat zabývají více než 85 let a vždy přinášeli, přinášejí a budou přinášet svým zákazníkům progresivní řešení zaměřené na podporu jejich podnikání, bezpečí, komunikaci a další oblasti života. Pro zajištění kvalitních poskytovaných služeb a realizaci řešení VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s. disponuje týmem profesionálů, kteří na základě dlouhodobých zkušeností, znalostí moderních technologií a zvládnutí pracovních postupů včetně nezbytné spolupráce se školami a vědeckovýzkumnými pracovišti dokáží navrhnout vhodné řešení, které plně uspokojí požadavky zákazníka. Na těchto základech budujeme dlouhodobé a významné partnerství nejen se zákazníky, ale i s partnery – předními producenty informačních technologií, jejichž řešení úspěšně implementujeme.

Naše společnost má široké portfolio řešení v oblastech Informačních technologií a Průmyslové automatizace, od optických sítí po špičkové informační systémy, podporující efektivitu výroby a ochranu lidských životů. Naše nabídka je k dispozici ZDE.

  • Sídlo: Cihelní 1575/14, 702 00 Ostrava, Moravská Ostrava
  • Tel.: +420 596 663 111
  • E-mail: itsolutions@vitkovice.com
  • IČ: 28606582
  • Spisová značka: B, vložka 4229
  • Společnost je členem koncernu VÍTKOVICE HOLDING a.s.